Witamy na nowej stronie MERRE PL Sp. z o.o., importera orientalnych artykułów spożywczych.

Informujemy, że z powodu nowych zasad dotyczących przetwarzania danych osobowych dotychczasowe dane logowania nie zostały zachowane. Chętnych prosimy zatem o ponowną rejestrację,przypominamy przy tym, że zakupów w naszym sklepie internetowym można dokonać bez zakładania konta.

MERRE dostarcza konsumentom najlepsze produkty kuchni Dalekiego Wschodu. Nieznane wcześniej w Polsce, obecnie zyskują coraz wiekszą popularność. Powoli zmieniają nasze przyzwyczajenia kulinarne wskazując, że można jeść smacznie i zdrowo. Wierzymy, że wiele składników dań kuchni dalekowschodniej pozostanie w naszych domach na stałe, urozmaicając posiłki przez nas spożywane.

Prostota składu jak i w wielu przypadkach sprawdzone przez pokolenia sposoby wytwarzania przekonują do produktów kuchni chińskiej czy tajskiej tych, którzy ceniąc swe zdrowie poszukują nisko przetworzonej żywności. Te proste składniki umiejętne dłonie potrafią zmienić w wyrafinowane dania zaspokajające najbardziej wymagające podniebienia.

Myślimy również o osobach, które zmuszone są do stosowania diety bezglutenowej czy bezcholesterolowej. Wiele oferowanych przez nas produktów z pewnością urozmaici potrawy na ich stołach.

Kwestią o podstawowym dla nas znaczeniu jest bezpieczeństwo oferowanych produktów. Każda sprowadzona partia żywności przechodzi odpowiednie badania i spełnia ostre, europejskie normy bezpieczeństwa.

Zapraszamy do obejrzenia naszych propozycji. Z wdzięcznością przyjmiemy wszelkie uwagi co do jakości serwisu jak i propozycje dotyczące rozszerzenia naszej oferty o poszukiwane przez Państwa towary.

 

Wyników 1 - 6 z 6
Twój koszyk jest pusty

Polecane produkty

Mleczko kokosowe, Aroy-D

Gęste mleko do wielu dań kuchni tajskiej
pojemność: 400 ml

Cena po rabacie
7,86 zł
Kwota rabatu:

Sos chili Sriracha (hot) 475g, Uni-Eagle

Pikantny sos wszechstronnego zastosowania
masa netto: 475g

Cena po rabacie
11,25 zł
Kwota rabatu:

Sos chili do drobiu 800g, COCK

Gęsty, słodko-ostry sos z kawałkami czosnku i papryki
masa netto: 800g

Cena po rabacie
12,31 zł
Kwota rabatu:

Cukier palmowy, Cock

Cukier w postaci stałej, charakteryzujący się niskim indeksem glikemicznym (35) oraz bogactwem witamin i minerałów.
masa netto: 200g

Cena po rabacie
5,90 zł
Kwota rabatu:

Mąka ryżowa z ryżu kleistego 400g, Cock

Mąka idealna do wypieków i jako zagęstnik
masa netto: 400g

Cena po rabacie
5,90 zł
Kwota rabatu:

Tapioka – granulat duży 400g, Cock

Skrobia z tapioki w formie dużych perełek
masa netto: 400g

Cena po rabacie
6,30 zł
Kwota rabatu: