bananowiec

MERRE delivers konsumentom najlepsze produkty kuchni Dalekiego Wschodu. Nieznane wcześniej w Polsce, obecnie zyskują coraz wiekszą popularność. Powoli zmieniają nasze przyzwyczajenia kulinarne wskazując, że można jeść smacznie i zdrowo. Wierzymy, że wiele składników dań kuchni dalekowschodniej pozostanie w naszych domach na stałe, urozmaicając posiłki przez nas spożywane.

Prostota składu jak i w wielu przypadkach sprawdzone przez pokolenia sposoby wytwarzania przekonują do produktów kuchni chińskiej czy tajskiej tych, którzy ceniąc swe zdrowie poszukują nisko przetworzonej żywności. Te proste składniki umiejętne dłonie potrafią zmienić w wyrafinowane dania zaspokajające najbardziej wymagające podniebienia.

Myślimy również o osobach, które zmuszone są do stosowania diety bezglutenowej czy bezcholesterolowej. Wiele oferowanych przez nas produktów z pewnością urozmaici potrawy na ich stołach.

Kwestią o podstawowym dla nas znaczeniu jest bezpieczeństwo oferowanych produktów. Każda sprowadzona partia żywności przechodzi odpowiednie badania i spełnia ostre, europejskie normy bezpieczeństwa.

Zapraszamy do obejrzenia naszych propozycji. Z wdzięcznością przyjmiemy wszelkie uwagi co do jakości serwisu jak i propozycje dotyczące rozszerzenia naszej oferty o poszukiwane przez Państwa towary.